Meniu
Your Cart

Karamelė

Karamelė
Pieniška karamelė
Išparduota
Geriausia ir laiko patikrinta klasikinė pieniška karamelė, kurią norėsis iškabinti šaukštais vos tik atidarius indelį!Vienintelė tokia, išskirtinio skonio, kupina meilės ir šilčiausių jausmų - tokia yra Cannamella. Sudedamosios dalys: saldintas sutirštintas pienas (pienas 55%, cu..
4.69€
Be PVM:3.88€
Pieniška karamelė su belgišku šokoladu
Išparduota
Šokoladas ir karamelė viename stiklainėlyje. Smaližių išrinkta pačia geriausia ir mylimiausia.Šis skonis taps ir jūsų favoritu!Vienintelė tokia, išskirtinio skonio, kupina meilės ir šilčiausių jausmų - tokia yra Cannamella. Sudedamosios dalys: saldintas sutirštintas pienas (pienas&nbs..
4.69€
Be PVM:3.88€
Pieniška karamelė su liofilizuotomis avietėmis
Išparduota
Vienintelė tokia, išskirtinio skonio, kupina meilės ir šilčiausių jausmų - tokia yra Cannamella. Sudedamosios dalys: saldintas sutirštintas pienas (pienas 55%, cukrus 45%); grietinėlė; gliukozės sirupas; liofilizuotos avietės 2,2 %, jūros druska.Energinė ir maistinė vertė 10..
4.69€
Be PVM:3.88€
Pieniška karamelė su skrudintais lazdyno riešutais
Išparduota
Lazdyno riešutai suteikia šiai karamelei ypatingą išskirtinumą, kuri nepaliks abejingų. Išmėginkite ir jūs!Vienintelė tokia, išskirtinio skonio, kupina meilės ir šilčiausių jausmų - tokia yra Cannamella. Sudedamosios dalys: saldintas sutirštintas pienas (pienas 55%, cukrus 45%); ..
4.69€
Be PVM:3.88€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)