Meniu
Your Cart

Rinkiniai

Rinkiniai
Nudžiuginkite vaikus skaniais o svarbiausiai sveikais rinkinukais !Rinkinį sudaro :Didelis “Fruitfunk” maišelis: bananų ir persikų skonio vaisinės juostelės (10vnt*10g)Obuolių skanėstasDENTI-POP ledinukas su vitaminais C ir D, Mangų skonioVaisinis “Paw Patrol” batonėlis: obuolių skonioVaisinis “Vien..
11.00€
Be PVM:9.09€
Nudžiuginkite vaikus skaniais o svarbiausiai sveikais rinkinukais !Rinkinį sudaro :Didelis “Paw Patrol” maišelis: obuolių skonio vaisinės juostelės (10vnt*10g)Vaisinis “Paw Patrol” batonėlis: obuolių skonioVaisinis “Vienaragio” batonėlis: braškių skonioLiofilizuoti vaisiaiLiofilizuoti bananai ir bra..
18.00€
Be PVM:14.88€
Nudžiuginkite vaikus skaniais o svarbiausiai sveikais rinkinukais !Rinkinį sudaro :Didelis “Vienaragio” maišelis: braškių skonio vaisinės juostelės (10vnt*10g)Vaisinis “Paw Patrol” batonėlis: obuolių skonioVaisinis “Vienaragio” batonėlis: braškių skonioLiofilizuotos braškėsLiofilizuotas mango ir dum..
18.00€
Be PVM:14.88€
Nudžiuginkite vaikus skaniais o svarbiausiai sveikais rinkinukais !Rinkinį sudaro :DENTI-POP ledinukas su vitaminais C ir D, Braškių skonio Vaisinis “Vienaragio” batonėlis: braškių skonioLiofilizuotos braškėsBraškių skanėstas..
7.00€
Be PVM:5.79€
Nudžiuginkite vaikus skaniais o svarbiausiai sveikais rinkinukais !Rinkinį sudaro :Kriaušių skanėstasLiofilizuoti bananai ir braškėsVaisinis “Paw Patrol” batonėlis: obuolių skonioDENTI-POP ledinukas su 12 vitaminų ir 2 mineralais, Ananasų skonio..
7.00€
Be PVM:5.79€
Nudžiuginkite vaikus skaniais o svarbiausiai sveikais rinkinukais !Rinkinį sudaro :Didelis “Fruitfunk” maišelis: braškių ir obuolių skonio vaisinės juostelės (10vnt*10g)Braškių skanėstasDENTI-POP ledinukas su vitaminais C ir D, Braškių skonioVaisinis “Peppa Pig” batonėlis: mėlynių skonioVaisinis “Vi..
11.00€
Be PVM:9.09€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)